Iskra Samoklęski Duże 2:0 Zieloni Zalesie
Iskra Zamość - Rynarzewo 3:1 LZS Grochowiska Księże

Aktualności

Powtórka z rozrywki... Zorza 0-4 Tarpan

• autor: McNoras, 2011-09-09 14:35

Przed derbami powiatu nakielskiego nie byliśmy faworytami. Co zweryfikowało boisko?

Od samego początku było widać przewagę fizyczną graczy Tarpana. Piłkarze z Mroczy wygrywali większość pojedynków powietrznych z zawodnikami Zorzy. Pierwsza połowa obfitowała w wiele ciekawych momentów. Obie drużyny prezentowały wyrównany poziom, jednak to Tarpanowi udało się strzelić gola dającego prowadzenie. 1:0 do przerwy.

Druga część gry to już zdecydowana przewaga mroczan. Zorza tylko okazyjnie zdołała się przebić przez defensywę przeciwników. Tarpan miał zdecydowaną i szybko strzelił 2 bramki przy dużej pomocy naszej obrony. W tym momencie Tarpan zaczął grać luźniej. Efektem jego wyluzowania był rzut karny po jednej akcji naszego zespołu. Do jedenastki podszedł Rafał Jakubowski i trafił w bramkarza, który jednak zbyt wcześnie wyruszył z linii bramkowej i sędzia nakazał powtórzenie jedenastki. Wspomniany wcześniej nasz kapitan znowu strzelił w to samo miejsce, również w to samo miejsce rzucił się bramkarz gości. Nie udało się strzelić honorowej bramki, za to kolejnego gola strzelili piłkarze Tarpana, wygrywając ostatecznie 4:0.

Miejmy nadzieję, że już w nastepną niedzielę w spotkaniu z Victorią Bydgoszcz, Zorza Ślesin zdobędzie komplet punktów i da powody do radości kibicom.

ZORZA: Michał Katafiasz – Masłowski, Jakubowski(C), Mateusz Katafiasz – Sałagan(70’ Pardua), P. Daroń, Koniec, Mróz – D. Daroń(70’ Budziński), K. Łoboda, M. Łoboda

Żółte kartki: Masłowski