Iskra Samoklęski Duże 2:0 Zieloni Zalesie
Iskra Zamość - Rynarzewo 3:1 LZS Grochowiska Księże

Logowanie

Aktualności

Kolejny pogrom, Budziński znów strzela! Ramiel 2-8 Zorza

• autor: McNoras, 2011-10-10 18:02

Po łatwym meczu z Łokietkiem jechaliśmy po raz drugi w tym sezonie do Bydgoszczy. Czy była to szczęśliwa podróż?

7 min. Wspaniała akcja Zorzy na początku spotkania! Piotr Daroń świetnym podaniem otwiera drogę do bramki Michałowi Budzińskiemu, a ten strzela swoją pierwszą od pięciu spotkań, a szóstą bramkę w całym sezonie. 0:1!

10 min. Piłkarze Ramiela wykorzystują błąd w ustawieniu naszej obrony i szybko strzelają wyrównującą bramkę. 1:1!

14 min. Co się dzieje, kiedy bramkarz wie, że są małe szanse na pomoc muru, a piłkarze w nim stojący nie mogą ustać przez trzęsące się nogi? To znaczy, że Paweł „Idżi” Barański powrócił. 1:2!

16 min. Zorza nie ustaje w atakach! Tym w szesnastce faulowany Michał Budziński! Karny! Do jedenastki podchodzi równiez Michał, lecz tym razem Barański...

25 min. Czerwona kartka dla gracza Ramiela! Po dyskusjach sędzia wyrzuca z boiska zawodnika gospodarzy!

38 min. Michał Budziński po podaniu Macieja Łobody znajduje się w sytuacji „sam na sam” z bramkarzem i nie marnuje tej okazji! 1:4

40 min. Ramiel na kolanach. Bezlitosna Zorza po raz kolejny uderza przeciwnika, stopniowo posyłając go na deski. Po akcji środkiem pola, piłkę Krzysztofowi Łobodzie podaje Michał Budziński, a „Kisiel” strzela swoją 5.bramkę w tym sezonie. 1:5 do przerwy!

60 min. Ramiel wyjątkowo na połowie Zorzy. Po faulu 20m od bramki strzeżonej przez Rafała Miękczyńskiego, sędzia dyktuje rzut wolny dla naszych przeciwników. Strzał...i gol! Prawie jak „Idżi”, ale tylko prawie. 2:5!

70 min. Zmiana. Boisko opuszcza Marcin Sałagan, a za niego wchodzi Damian Daroń. Dobry mecz „Siary”.

72 min. Okazało się, że Ramiel jednak nie odrobił strat. Kolejny atak Zorzy. Piotr Daroń znowu podaje do Michała Budzińskiego, a ten świetnym strzałem zza pola karnego po raz trzeci pokonuje bramkarza gospodarzy. Hattrick! 2:6

73 min. Piłka w rękach golkipera gospodarzy. Ten jednak wraz z obrońcą popełnia kardynalny błąd i podaje do pleców, zamiast do nogi. Zamieszanie wykorzystuje Michał Budziński i pakuje piłkę do siatki, jednak sędzia gwizda spalonego. Zaraz, zaraz! Coś tu jest nie tak! Arbiter udaje się w daleką podróż na linię boczną boiska w celu omówienia tej sprawy z asystentem. Po krótkich konsultacjach uznaje prawidłowo zdobytą bramkę. 2:7!

80min. Zmiana. Boisko opuszcza Paweł Barański. Za niego pojawia pojawia się Dawid Jędrzyński. Świetny powrót po kontuzji „Idżiego”.

90 min. To już nudne. Piotr Daroń mijał po kolei obrońców rywali, oddał strzał w kierunku bramki, jednak ostatecznie skierował ją tam obrońca Ramiela. Dziękujemy. 2:8!

Czwarte zwycięstwo z rzędu, drugie z przewagą sześciu bramek. 15pkt, 34 strzelone bramki, 4 miejsce w tabeli, Budziński liderem strzelców z 10 bramkami. Tak wygląda sytuacja Zorzy po 7 kolejkach. Nieźle? Następna okazja do podtrzymania passy już w sobotę o 16, na boisku w Ślesinie naszym przeciwnikiem będzie Victoria Mąkowarsko, zapraszamy!