Iskra Samoklęski Duże 2:0 Zieloni Zalesie
Iskra Zamość - Rynarzewo 3:1 LZS Grochowiska Księże

Aktualności

Jest moc! Zorza 6:1 Mąkowarsko

• autor: McNoras, 2011-10-16 12:22

Jak ich zatrzymać?

8 min. Rzut wolny dla Zorzy. Piłka oddalona od bramki o ok. 40 metrów. Do futbolówki podchodzi Łukasz Koniec, świetnie dorzuca w pole karne, a tam piłkę głową do siatki pakuje Rafał Jakubowski! Trzeci gol „Franka” w sezonie! 1:0!

43 min. Zorza atakuje prawą stroną. Pędzi tam z piłką Krzysztof Łoboda, podaje po ziemii w pole karne, a tam jest inny Łoboda, Maciej i bez zastanowienia strzela i nie daje szans golkiperowi gości. Świetna akcja braci. 2:0!

45 min. Sędzia kończy udaną dla Zorzy część gry. Nie mieliśmy wielkiej przewagi, ale wszystko było pod kontrolą.

50 min. Rzut wolny dla Zorzy z okolic 20 metra. Świetna okazja dla lewonożnego zawodnika, więc znowu w akcji widzimy Łukasza Końca. Czapki z głów! 3:0!

60 min. Zmiana. Damian Daroń pojawia się na boisku, zmieniając Krzysztofa Łobodę. Kolejny dobry występ „Kiśla”.

61 min. Zorza nie przestaje atakować! Łukasz Koniec świetnie rozrzuca piłkę na lewą stronę do Macieja Łobody, a ten mając obrońcę na plecach strzela ładnego gola i podwyższa prowadzenie Zorzy! 4:0!

63 min. Niecodzienna sytuacja! Mariusz Musiał zapędzający się pod bramkę rywala, niespodziewanie strzela, i co? GOL! Trzeba jednak przyznać, że Mu zeszła... 5:0!

65 min. Akcja gości lewą stroną. Mateusz Katafiasz walczył z całych sił, jednak przegrał pojedynek z przeciwnikiem, który strzela honorowego gola dla swojego zespołu. 5:1!

65 min. Zmiana. Maciej Nowicki po długiej przerwie powraca na boisko, zastępując Michała Budzińskiego, który zagrał dobry mecz, jednak bywało lepiej...

69 min. Kolejny atak Zorzy, tym razem lewą stroną boiska. Piłkę dopada Łukasz Koniec, wrzuca w pole karne, a tam jest Maciej Nowicki i pewnie pakuje piłkę do bramki strzelając gola od razu po długiej przerwie! 6:1!

75 min. Zmiana. Marcin Sałagan pojawia się na boisku, zmieniając bohatera spotkania, Łukasza Końca, który okraszył swój występ pięknym golem z rzutu wolnego i trzema asystami.

85 min. Kolejna zmiana. Adrian Mróz za Pawła Barańskiego. Schodzący „Idżi” zostaje nagrodzony gromkimi brawami przez kibiców.

6:0, 8:2, 6:1. To ostatnie wyniki Zorzy, nieźle? Bilans bramek 40-13. Przed nami 2 tygodnie przerwy, a potem czekają nas prawdziwe hity. Do Ślesina przyjeżdża rewelacja rozgrywek, Sokół Nowy Dwór, a później udajemy się do Bydgoszczy na mecz z Gwiazdą. Łatwo nie będzie, jednak trzeba być dobrej myśli. Kto wygra mecz? ZORZA!