UKS Zorza Ślesin - strona nieoficjalna

Skra Paterek 0:1 Orion Dziewierzewo

Zapowiedź 9. kolejki

• autor: McNoras, 2011-10-19 17:49

Zorza odpoczywa, ale inni grają. Oto co się wydarzy w nadchodzący weekend.

Casimirus Bydgoszcz – Piaski Bydgoszcz
Dziewiątą serię spotkań otwiera mecz derbowy. Zdecydowanym faworytem są goście, którzy z dorobkiem 12pkt zajmują 6 pozycję i mają apetyt na miejsce w czołówce. Zespół Casimirusa wciąż jest w budowie. Bez punktów zamyka tabelę naszej grupy z bilansem bramek 3-56. Piaski przegrywały ostatnio z wyżej notowanymi zespołami: Sokół(0:2), Gwiazda(0:6) i liczą na odbudowanie się w derbach, zaś Casimirus w ostatnim spotkaniu z Dąbrową Chełmińską(3:5) zdobył swoje pierwsze bramki. Początek spotkania w sobotę o godzinie 15:30.

Typ: wygrana Piasków

Gwiazda Bydgoszcz – Tarpan Mrocza
Niedzielę zaczynamy prawdziwym HITEM! O godzinie 11 na stadionie przy ul. Bronikowskiego zmierzą się najmocniejsze zespoły naszej grupy. Ciężko jest wskazać faworyta. Tarpan prowadzi w tabeli z kompletem punktów, Gwiazda straciła je tylko w meczu wyjazdowym z Sokołem(2:2). Statystyki przemawiają za drużyną z Mroczy, jednak to bydgoszczanie będą posiadać atut własnego boiska. Ten mecz pokaże kto ma większe szanse na awans do A-klasy i wiele wyjaśni w perspektywie następnych spotkań.

Typ: wygrana Gwiazdy

Victoria Mąkowarsko – Łokietek Wierzchucin Królewski
Kolejne ciekawie zapowiadające się spotkanie. Debiutująca w tym sezonie Victoria zbiera doświadczenie, które dopiero za jakiś czas może zaprocentować. Do tej pory zdobyła 6pkt po zwycięstwach z najsłabszymi w lidze Casimirusem(3:0) i Victorią Bydgoszcz(5:1). Łokietek ostatnio gra w kratkę. Po blamażu z Zorzą(0:6), rozgromił Dąbrowę Chełmińską(7:0), by w następnej kolejce zremisować ze słabo spisującym się Ramielem(1:1).  Warto również dodać, że piłkarze z Wierzchucina dobrze znają boisko w Mąkowarsku, gdyż rozgrywali tam spotkania jako gospodarz w rundzie wiosennej zeszłego sezonu. Może im to pomóc w odniesieniu końcowego sukcesu. Pierwszy gwizdek o godzinie 14.

Typ: wygrana Łokietka

Sokół Nowy Dwór – Victoria Bydgoszcz
„Najgorzej” zapowiadające się spotkanie kolejki. Świetnie spisujący się w tym sezonie Sokół, mimo porażki z Tarpanem(0:4) jest zdecydowanym faworytem meczu. Victoria walczy jedynie o przedostatnie miejsce z Casimirusem i wygląda na to że na nic większego nie ma w tej chwili co liczyć. Spotkanie najprawdopodobniej do jednej bramki. Początek o godzinie 14.

Typ: wygrana Sokoła

Ramiel Bydgoszcz – LKS II Dąbrowa Chełmińska
Na deser, albo nawet na kolację zostaje nam hit dolnej połowy tabeli. Zajmujący 7 miejsce Ramiel podejmuje plasujące się o 2 miejsca niżej rezerwy z Dąbrowy Chełmińskiej. Drużyny dzieli tylko jeden punkt i to może nadawać spotkaniu dodatkowego smaczku. Ramiel nie pokazuje ostatnimi czasy niczego wielkiego w swojej grze, choć remis na trudnym terenie w Wierzchucinie Królewskim(1:1) może zrobić lekkie wrażenie. Drużyna gości zalicza debiutancki sezon i dopiero nabiera doświadczenia, jednak nie wiadomo na jak długo rezerwy z Dąbrowy zagoszczą na piłkarskiej „mapie”. Początek o godzinie 18.

Typ: remis

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zorza ŚlesinLZS Jadowniki
Zorza Ślesin 4:5 LZS Jadowniki
2014-05-03, 16:00:00
    relacja »