UKS Zorza Ślesin - strona nieoficjalna

Skra Paterek 0:1 Orion Dziewierzewo

Tym razem jak wygrana. Prawie. Gwiazda 2-2 Zorza

• autor: McNoras, 2011-11-06 18:59

Meczyk z rana jak śmietana :)

Już w 5 minucie świetną okazję do objęcia prowadzenia mieli gospodarze. Po błędzie naszej defensywy zawodnik Gwiazdy znalazł się sam na sam z Michałem Katafiaszem, jednak dzięki świetnej interwencji naszego golkipera udało się zażegnać niebezpieczeństwo. Zorza miała więcej z gry. Atakując lewą stroną miała przewagę, zaś Gwiazda wychodziła z nielicznymi kontrami. Świetną okazję w 30 minucie zmarnował Krzysztof Łoboda, który z kilku metrów trafił prosto w bramkarza rywali. Strzał dobijał Michał Budziński, jednak piłka po jego uderzeniu poszybowała wysoko ponad bramką. Nie pomylił się już w 43 minucie. Świetna wrzutka Michała Barańskiego z lewej strony, Budziński przyjmuje piłkę będąc tyłem do bramki, świetnie obraca się i z okolic 16 metra pakuje piłkę prosto w okienko. Piękna bramka, 12 w sezonie! 0:1 do przerwy.

Na drugą część gry oba zespoły wyszły bardzo zmobilizowane. Zorza miała na celu kontynuowanie dobrej gry i utrzymanie wyniku, zaś Gwiazda za wszelką cenę chciała odwrócić przebieg meczu o 180 stopni. No i prawie się udało. W 50 minucie zamieszanie w polu karnym Zorzy, po błędzie naszej defensywy piłkę do bramki pakuje zawodnik gospodarzy. 1:1. Zorza nie zdążyła porządnie rozpocząć gry, a już przegrywała 1:2. Po katastrofalnym w skutkach błędzie Mariusza Musiała w sytuacji sam na sam znajduje się gracz Gwiazdy, który tym razem nie daje szans Michałowi Katafiaszowi. Mogło się wydawać że po dwóch szybkich ciosach Zorza nie da rady się już pozbierać, nic z tych rzeczy! 56 minuta, Łukasz Koniec podaje piłkę do niepilnowanego Macieja Łobody i GOOOOOL! 2:2! Wracamy do gry! Po tym zdarzeniu mecz znów był wyrównany, jednak to Zorza miała więcej z gry. Dodatkowo doszły spięcia pomiędzy zawodnikami nad którymi ciężko było zapanować sędziemu. Piłkarze Gwiazdy bardziej od gry w piłkę upodobali sobie nurkowanie i dziwne okrzyki. Większość kartek została pokazana przez dyskusje, z takim sędziowaniem nie ma co się dziwić zawodnikom. Wracając do piłki nożnej. W 80 minucie boisko opuścił Maciej Łoboda, a za niego pojawił się Damian Daroń. Zmiennik zaczął szarpać grę Zorzy i wniósł wiele świeżości, jednak nie udało się zmienić wyniku meczu. Ostatecznie 2-2.

To już jest koniec... Następny mecz w kwietniu z Casimirusem. Zorza kończy udaną rundę jesienną świetnym wynikiem na boisku lidera i na 5 miejscu w tabeli. Mogło być lepiej, jednak nie możemy mieć żadnych pretensji do naszych zawodników. Zimą czekają nas emocje w rozgrywkach Nakielskiej Halowej Piłki Nożnej, gdzie tradycyjnie już wystąpi Zorza. Niedługo na stronie pojawi się obszerne podsumowanie całej rundy. Do następnego!

SKŁAD ZORZY:
Michał Katafiasz – Mateusz Katafiasz, Musiał, Jakubowski (C), M. Barański – K. Łoboda, P. Barański, Mróz (90’ Masłowski), Koniec, M. Łoboda (80’ D. Daroń) – Budziński

Bramki:
Budziński 43’(M. Barański)
M. Łoboda 56’ (Koniec)

Żółte kartki:
Jakubowski, Musiał, M. Barański, Michał Katafiasz, Mróz

GALERIA Z MECZU

autor: ~anonim 2011-11-06 20:06:01

avatar Do następnego ;)

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zorza ŚlesinLZS Jadowniki
Zorza Ślesin 4:5 LZS Jadowniki
2014-05-03, 16:00:00
    relacja »