Start rozgrywek średnio udany dla Zorzy...

20 Mariusz Musiał
22 Dawid Jędrzyński

Orzeł Mrocza 4-1 Zorza Ślesin
-M. Łoboda
Od początku było wiadomo że nie będzie łatwo. W spotkaniu inaugurującym rozgrywki I ligi NHLPN Zorza mierzyła się z drużyną Orła z Mroczy. Na bramce z konieczności wystąpił Amadeusz Masłowski. Nasi rywale pierwsi strzelili bramkę wykorzystując błąd naszego zespołu. Do przerwy utrzymywał się wynik 1:0. Na początku drugiej części gry świetny strzał z rzutu wolnego oddał Maciej Łoboda i w meczu znów był remis. Niestety, później zawodnicy z Mroczy po raz kolejny wykorzystali błędy w ustawieniu Zorzy i ostatecznie wygrali 4:1. Mecz do zapomnienia.

Zorza Ślesin 3-2 Ewador
P. Daroń, Musiał, Budziński-M. Łoboda sam., Tutaj

Następnym przeciwnikiem naszych zawodników był zespół Ewador. Spotkanie zaczęło się dla Nas lepiej niż to poprzednie. Na początku I części gola zdobył Piotr Daroń po asyście Macieja Łobody. Niestety wynik nie utrzymywał się zbyt długo. Drugi gol Macieja Łobody w turnieju, niestety - samobójczy. "Mały" świetnie się odnalazł w polu karnym i skierował piłkę do bramki strzeżonej przez Masłowskiego. Jednak jeszcze przed przerwą zdołaliśmy objąć prowadzenie. Mariusz Musiał znalazł się "sam na sam" z bramkarzem rywali, świetnie go wyminął i pewnie skierował piłkę do bramki. Niczym rasowy napastnik! Do przerwy 2:1. W drugiej połowie mecz był spokojniejszy, jednak jednemu z zawodników Ewadora puściły nerwy i gdy został sfaulowany uderzył jednego z naszych piłkarzy. Arbiter nie zawahał się pokazać czerwonej kartki. Michał Budziński nie dał o sobie zapomnieć. Nasz najlepszy strzelec rundy jesiennej po składnej akcji zespołu zdobył gola na 3:1. Gdy było już coraz bliżej końcowego gwizdka nasi zawodnicy się rozluźnili i efektem był gol kontaktowy dla rywali. Piłkę pod nogami przepuścił Amadeusz Masłowski, a strzelał Piotr Tutaj. Taki wynik utrzymał się już do końca. Zwycięstwo 3:2!