19  Damian Daroń
20  Mariusz Musiał

Eurobac 0-4 Zorza Ślesin
D.Daroń, Budziński, Jakubowski, Mróz
Łatwy mecz i zwycięstwo zapewnione już w 1 połowie. Świetna gra zespołowa pozwoliła szybko strzelić 4 bramki i pewnie dociągnąć wynik do końca. W 1 połowie przy stanie 4:0 czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał jeden z zawodników Eurobacu, Zorzy nie udało się jednak strzelić bramki z przewagą jednego zawodnika. II połowa to świetna gra w obronie i pełna kontrola nad wydarzeniami na boisku, choć było kilka szans na podwyższenie wyniku.

Zorza Ślesin 1-2 Samorządowcy
Mróz
Ten mecz nie był taką łatwą przeprawą jak poprzedni. Drużyna Samorządowców postawiła wysokie wymagania, z którymi problemy mieli nasi zawodnicy. Po I połowie mieliśmy bezbramkowy remis. Ta część gry była wyrównana i ciężko wskazać drużynę, która miała przewagę. Oba zespoły wyszły tak samo zmobilizowane na drugą połówkę. Samorządowcy otworzyli wynik meczu, po błędzie jednego z naszych zawodników w środku boiska nie mieli litości przed świetnie spisującym się tego dnia Masłowskim. Jednak niedługo po tym zdarzeniu świetną akcję skleili Maciej Łoboda z Adrianem Mrozem i mecz rozpoczął się na nowo. Gra wyglądała dużo lepiej. Zorza więcej atakowała, lecz w pewnym momencie za bardzo się zapędziła i Samorządowcy wyprowadzili kontrę po której wyszli na prowadzenie którego nie oddali już do końca spotkania. Chwilę przed końcowym gwizdkiem świetną okazję na wyrównanie miał Maciej Łoboda, jednak zmarnował dwustuprocentową sytuację.

Zorza Ślesin 3-0 Prolab Paterek
D.Daroń, Budziński, Musiał
Najbardziej wyczekiwany mecz kolejki odbywał się na samym końcu. Na przeciw siebie stanęły zespoły mistrza i wicemistrza NHLPN z zeszłego roku. Od samego początku mecz nabrał szybkiego tempa i kwestią czasu wydawało się rozpoczęcie kanonady strzeleckiej. Zorza miała więcej z gry, częściej atakowała, jednak Prolab miał swoje sytuacje, lecz na bramce Zorzy stał świetnie spisujący się tego dnia Amadeusz Masłowski. Ładna akcja Zorzy, podanie do Budzińskiego i...SŁUPEK! Niestety, do przerwy wynik bezbramkowy. W drugiej części gry mieliśmy takie samo szybkie tempo jak w pierwszej, jednak to Zorza zadała cios, który zadecydował o dalszych losach meczu. Świetną piłkę w pole karne otrzymał Damian Daroń i nie zmarnował tej szansy. 1-0! Niedługo potem kolejna bramka. Tym razem strzelcem Michał Budziński, który tym razem nie obił bramki, tylko trafił w jej światło. 2-0! Zawodnicy i kibice z Paterka nie mogli pogodzić się z tym, że byli gorsi. Na placu gry zaczęły się symulacje i brzydkie faule, a na trybunach wulgaryzmy rzucane w stronę sędziego i piłkarzy Zorzy. Krzykaczy ostatecznie uciszył Mariusz Musiał, który po świetnej kontrze Zorzy ustalił wynik meczu na 3:0.
Chwilę przed końcem swoją okazję miał Prolab, jednak niefortunnie piłkę reką odbił Rafał Jakubowski, przez co sędzia podyktował rzut karny dla Prolabu. Bezbłędny tego dnia Masłowski nie dał jednak się pokonać i ostatecznie zachował czyste konto. ZORZA!