13 Amadeusz Masłowski
17 Łukasz Koniec

19 Damian Daroń
20 Mariusz Musiał

Kolejka dla Zorzy rozpoczęła się o godzinie 11:30 od meczu z Kanałem Występ. Na przeciwko siebie stanęła drużyna, w której brakowało miejsca na ławce i ta, od której wszyscy trzymali się z daleka. Niestety, zbyt pewni siebie zawodnicy ze Ślesina okazali się wyraźnie gorsi i zasłużenie przegrali z drużyną z Występu. Ostateczny wynik spotkania: 1:2. Zakończyliśmy zmagania z dorobkiem 24 punktów.

Po ostrej wymianie zdań w szatni cała drużyna udała się na trybuny by obserwować decydujące o naszych losach starcia przeciwników. Na pierwszy ogień poszedł mecz Prolabu z Eurobakiem. Gospodarze mieli przed tym spotkaniem 21 punktów, zaś goście 23. Najlepszym wynikiem dla Zorzy był remis. Niebiosa posłuchały naszych próśb, mecz zakończył się bezbramkowym remisem, lecz emocji nie brakowało! Następnym meczem było starcie Lidmanna i Meggera oraz Orła Mrocza. Spotkanie to nie miało większego wpływu na sytuację Zorzy, gdyż LiM miał przed kolejką zapewnione mistrzostwo, a Orzeł zadomowił się w dolnej połowie tabeli. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Lidmanna, który jednak przegrywał 0:2.

Na samo zakończenie jeden z najlepszych meczów w całym sezonie, Kol-Vis - Samorządowcy. Oba zespoły miały przed tym spotkaniem po 23 punkty. Wygrany zespół zepchnąłby Zorzę na 3 miejsce, a w przypadku remisowego wyniku decydowałyby bezpośrednie bilanse. Mecz zaczął się zdecydowanie lepiej dla Samorządowców, którzy szybko strzelili dwie bramki. Kol-Vis się nie poddawał i niedługo zdobył gola kontaktowego, jednak w odpowiedzi Samorządowcy zdobyli kolejną bramkę. Wynik wydawał się przesądzony, jednak postawa Kol-Vis'u w drugiej połowie wymagała wielkich owacji. Udało im się odrobić wynik i ku radości drużyny ze Ślesina doprowadzić do stanu 3:3, jednak gdy strzelili bramkę na 4:3 zaczęło się kibicowanie Samorządowcom. Ci nie zawiedli i doprowadzili do remisu, który utrzymał się już do końca. 2 miejsce dla Zorzy stało się faktem!