Iskra Samoklęski Duże 2:0 Zieloni Zalesie
Iskra Zamość - Rynarzewo 3:1 LZS Grochowiska Księże

Początek rundy zimo... wiosennej na plus. Casimirus 0-10...

• autor: McNoras, 2012-04-01 10:13
Początek rundy zimo... wiosennej na plus. Casimirus 0-10 Zorza

Pogoda nie sprzyja do grania w piłkę...

Mało brakowało, a rundę wiosenną zaczęlibyśmy na... śniegu. Pogoda od początku dnia dawała się we znaki, jednak porządnie zaatakowała na dwie godziny przed meczem. W drodze do Bydgoszczy na krajowej dziesiątce wszyscy drżeli czy spotkanie się odbędzie. Na szczęście w samej Bydgoszczy opady ŚNIEGU ustały. Jedynym problemem był wiatr.

O godzinie 14 sędzia Marcin Modry rozpoczął spotkanie. Wspomniany wcześniej wiatr nie był naszym sprzymierzeńcem. Zawodnikom ciężko było poruszać się po boisku. Zorza kontrolowała grę, jednak nic z tego nie wynikało. Dopiero w 36 minucie Piotr Daroń po indywidualnej akcji świetnie wszedł w pole karne i nie dał szans bramkarzowi. Za 2 minuty mieliśmy już wynik 0-2. Michał Budziński świetnie podał do Piotra Daronia, który zachował się jak rasowy napastnik i pokonał golkipera rywali po raz drugi. W 40 minucie kolejna bramka. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Łukasza Końca świetnie piłkę głową do bramki kieruje Paweł Barański. Do przerwy dwie bramki dorzucił Krzysztof Łoboda, po podaniach Michała Barańskiego i Budzińskiego. Starszy z Michałów był zmuszony opuścić boisko w przerwie. Ból kolana spowodowany upadkiem był zbyt silny. Jego miejsce zajął Andrzej Pardua.

Drugiej części spotkania nie trzeba dokładnie opisywać. Zorza dołożyła kolejne pięć bramek. Bohaterem spotkania został Krzysztof Łoboda, który łącznie zdobył pięć goli. Autorami pozostałych byli Paweł Barański i Piotr Daroń(2) i Michał Budziński(1), przy którym należy odnotować, że zaliczył cztery asysty.

Za tydzień czeka nas kolejna przerwa, spowodowana zmartwychwstaniem Jezusa, czyli świętami wielkiej nocy. Za dwa tygodnie mecz w Ślesinie z Piaskami. Miejmy nadzieję, że zrewanżujemy się bydgoszczanom za wrześniową porażkę 1-4. Wesołego jajka!