Iskra Samoklęski Duże 2:0 Zieloni Zalesie
Iskra Zamość - Rynarzewo 3:1 LZS Grochowiska Księże

Aktualności

Złe dobrego początki... Dąbrowa 3-9 Zorza

• autor: McNoras, 2012-05-06 20:21

Zrehabilitowali się...

Dla Zorzy mecz zaczął się fatalnie. Już w drugiej minucie gospodarze prowadzili 1-0. Gola strzelił... Paweł Barański podając do Macieja Nowickiego, który w tym meczu wyjątkowo musiał wystąpić na bramcę. Boisko z pozoru ładne okazało się niewdzięczne dla naszego golkipera, który jednak zaliczył ostatecznie dobre spotkanie. Już w 4 minucie mieliśmy wynik 1-1. Po świetnej akcji Macieja Łobody i Michała Barańskiego po lewej stronie boiska bramkę głową zdobywa Krzysztof Łoboda. Niedługo potem kolejne gole dołożyli: Michał Budziński (2), Maciej Łoboda, Piotr Daroń, Łukasz Koniec z karnego i bramkarz gospodarzy, który skierował piłkę do bramki po rzucie rożnym dla Zorzy. Do przerwy 1-7 (0-8 ;)).

Po przerwie obraz gry uległ zmianie. Zorza nie miała już takiej przewagi jak wcześniej, jednak wciąż była zespołem lepszym, ale to gospodarze pierwsi wyprowadzili skuteczny atak i zdobyli drugą bramkę w meczu. Zorza przeważała, jednak ciężko było jej to wykorzystać. Przekonał się o tym m. in. Adrian Mróz, który trafił piłką w poprzeczkę, Michał Budziński mógł strzelić w tym meczu jeszcze kilka bramek, jednak ostatecznie zakończył na dwóch, a sędzia liniowy zdecydowanie nie chciał żeby gospodarze stracili aż tak dużo goli. Zorza zdobyła bramkę dopiero po rzucie karnym, który po raz kolejny świetnie wykonał Łukasz Koniec. Kolejny cios na otarcie łez wyprowadzili gospodarze i zdobyli swoją trzecią, czyli drugą bramkę w tym spotkaniu. Wynik zamknął Mateusz Katafiasz oddając świetny strzał z dystansu i pewnie pokonując bramkarza rywali.

Zorza pewnie pokonała rezerwy z Dąbrowy Chełmińskiej. Jak będzie za tydzień? Mecz z Łokietkiem w Wierzchucinie Królewskim w sobotę o godzinie 16.