Iskra Samoklęski Duże 2:0 Zieloni Zalesie
Iskra Zamość - Rynarzewo 3:1 LZS Grochowiska Księże

Aktualności

Zorza 6:3 Victoria

• autor: McNoras, 2012-10-20 20:43

Niespodziewana kanonada...

Strzelanie już w 2 minucie rozpoczął Piotr Daroń, który wrzucając piłkę, niechcący wstrzelił ją w kierunku bramki. Piłkę dotknął jeszcze obrońca gości, jednak to "Piochowi" zaliczamy bramkę. Niedługo potem zaliczył asystę po rzucie rożnym. W polu karnym świetnie odnalazł się Amadeusz Masłowski i jeżeli dobrze liczymy, to była to jego pierwsza bramka od prawie półtora roku. W 15 minucie było już 3:0, a swoją 8. bramkę w sezonie strzelił Krzysztof Łoboda. Chwilę po wznowieniu gry było 3:1. Zawodnicy Victorii błyskawicznie skonstruowali akcję bramkową. Po kilkudziesięciu sekundach goście zdobywają kontaktową bramkę, po błędzie Mariusza Musiała piłka ląduje w bramce Rafała Miękczyńskiego.

Zawodnicy Zorzy wyszli w pełni zmobilizowani na drugą część spotkania, chcąc zagrać tak jak w początkowym kwadransie pierwszej części spotkania. I w 50 minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobywa Piotr Daroń. Tym razem nasi zawodnicy nie dali sobie wbić gola po wznowieniu gry. W 65 minucie, również drugą bramkę zdobywa Krzysztof Łoboda. Trzeba przyznać, że "Kisiel" ma niesamowitą łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych. Zdecydowanie gorzej jest ze skutecznością, jednak 9 bramek w 9 spotkaniach napewno nie jest złym wynikiem. 5:2. W 75 minucie na boisko weszli Dawid Jędrzyński i Adrian Mróz. Kilka minut później, po świetnym dośrodkowaniu tego pierwszego, bramkę zdobywa ten drugi. Szósta bramka dla Zorzy. W międzyczasie trzeciego gola zdołali wbić goście i udało im się zachować krztę honoru.

SKŁAD ZORZY
Miękczyński - Masłowski, Musiał, Jakubowski (C), Katafiasz - Daroń, P. Barański, M. Łoboda, M. Barański - Budziński, K. Łoboda

BRAMKI
2' Piotr Daroń
4' Amadeusz Masłowski
12' Krzysztof Łoboda
50' Piotr Daroń
65' Krzysztof Łoboda
80' Adrian Mróz

ZMIANY
65' Krzysztof Łoboda > Andrzej Pardua
65' Michał Barański > Łukasz Koniec
75' Mateusz Katafiasz > Dawid Jędrzyński
75' Paweł Barański > Adrian Mróz