UKS Zorza Ślesin - strona nieoficjalna

Zjednoczeni 2:4 Zorza

• autor: McNoras, 2012-10-28 20:52

Lider utrzymany!

Strzelanie w 4 minucie zaczęli gospodarze. Po rzucie rożnym piłkę do bramki wpakował jeden z naszych przeciwników i było wiadomo, że czeka nas ciężka przeprawa. W 12 minucie dał znać o sobie Michał Barański. Pewnym uderzeniem zdobył bramkę wyrównującą. Mecz zaczął się od nowa. W 25 minucie brzydkim faulem na Michale Budzińskim "popisał" się jeden z zawodników gospodarzy. "Budzik" przez chwilę nie podnosił się z murawy, jednak ostatecznie udało mu się wrócić do gry. W 32 minucie zamieszanie w polu karnym Zorzy i nieporozumienie naszej defensywy wykorzystuje napastnik drużyny z Chwaliszewa. 2:1. W 38 minucie boisko musiał opuścić Michał Budziński. Odniesiona wcześniej kontuzja kostki uniemożliwiała mu kontynuowanie gry. Zastąpił go Piotr Kozłowski.

W drugiej połowie Zorza miała zamiar odrobić straty z nawiązką. W 50 minucie po raz kolejny do wyrównania doprowadza Michał Barański, korzystając ze świetnego prostopadłego podania Macieja Łobody. Ósma bramka "Rudego" w sezonie! 60 minuta, kolejna bramka dla Zorzy! W końcu przełamał się Piotr Kozłowski. Radość po bramce = bezcenna. Piłkarze Zjednoczonych chcieli odrabiać straty, jednak ich ataki były nieskuteczne i do niczego nie doprowadzały. W 75 minucie kolejna świetna akcja Zorzy. Piłka na skrzydło do Łukasza Koniec, świetna wrzutka i druga bramka Piotra Kozłowskiego! 2-4!

Więcej bramek już nie padło. Zorza po świetnym meczu być może zapewniła sobie pobyt na zimę w fotelu lidera, jednak najpierw trzeba pokonać zespół z Grochowisk. Na mecz powinni wrócić Mariusz Musiał i Krzysztof Łoboda, lecz będziemy musieli sobie radzić bez pauzującego za 4. żółte kartki Macieja Łobody i najprawdopodobniej bez Michała Budzińskiego, jednak po tym co dzisiaj zobaczyliśmy, dublerzy nie powinni spisać się gorzej! Początek meczu w niedzielę o godzinie 12.

SKŁAD ZORZY
Miękczyński - Masłowski, Jakubowski (C), Katafiasz, Jędrzyński (55' Mróz) - Koniec, P. Barański, M. Łoboda, M. Barański - Budziński (38' Kozłowski), Daroń

BRAMKI
Michał Barański 12' (7 bramka)
Michał Barański 50' (8)
Piotr Kozłowski 60' (1)
Piotr Kozłowski 75' (2)

ŻÓŁTE KARTKI
Maciej Łoboda (4. żółta=pauza)

autor: ~Niki 2012-10-28 21:30:43

avatar Chwaliszewo zajebane ! dziura w chuj !! Stadion jak kuweta dla kota !!

autor: ~Sally 2012-10-29 05:48:43

avatar Ale się kuzyn rozstrzelałeś, gratulacje.Spoykamy się za tydzień.Pzdro

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zorza ŚlesinLZS Jadowniki
Zorza Ślesin 4:5 LZS Jadowniki
2014-05-03, 16:00:00
    relacja »