Iskra Samoklęski Duże 2:0 Zieloni Zalesie
Iskra Zamość - Rynarzewo 3:1 LZS Grochowiska Księże

Aktualności

Zjednoczeni 2:4 Zorza

• autor: McNoras, 2012-10-28 20:52

Lider utrzymany!

Strzelanie w 4 minucie zaczęli gospodarze. Po rzucie rożnym piłkę do bramki wpakował jeden z naszych przeciwników i było wiadomo, że czeka nas ciężka przeprawa. W 12 minucie dał znać o sobie Michał Barański. Pewnym uderzeniem zdobył bramkę wyrównującą. Mecz zaczął się od nowa. W 25 minucie brzydkim faulem na Michale Budzińskim "popisał" się jeden z zawodników gospodarzy. "Budzik" przez chwilę nie podnosił się z murawy, jednak ostatecznie udało mu się wrócić do gry. W 32 minucie zamieszanie w polu karnym Zorzy i nieporozumienie naszej defensywy wykorzystuje napastnik drużyny z Chwaliszewa. 2:1. W 38 minucie boisko musiał opuścić Michał Budziński. Odniesiona wcześniej kontuzja kostki uniemożliwiała mu kontynuowanie gry. Zastąpił go Piotr Kozłowski.

W drugiej połowie Zorza miała zamiar odrobić straty z nawiązką. W 50 minucie po raz kolejny do wyrównania doprowadza Michał Barański, korzystając ze świetnego prostopadłego podania Macieja Łobody. Ósma bramka "Rudego" w sezonie! 60 minuta, kolejna bramka dla Zorzy! W końcu przełamał się Piotr Kozłowski. Radość po bramce = bezcenna. Piłkarze Zjednoczonych chcieli odrabiać straty, jednak ich ataki były nieskuteczne i do niczego nie doprowadzały. W 75 minucie kolejna świetna akcja Zorzy. Piłka na skrzydło do Łukasza Koniec, świetna wrzutka i druga bramka Piotra Kozłowskiego! 2-4!

Więcej bramek już nie padło. Zorza po świetnym meczu być może zapewniła sobie pobyt na zimę w fotelu lidera, jednak najpierw trzeba pokonać zespół z Grochowisk. Na mecz powinni wrócić Mariusz Musiał i Krzysztof Łoboda, lecz będziemy musieli sobie radzić bez pauzującego za 4. żółte kartki Macieja Łobody i najprawdopodobniej bez Michała Budzińskiego, jednak po tym co dzisiaj zobaczyliśmy, dublerzy nie powinni spisać się gorzej! Początek meczu w niedzielę o godzinie 12.