UKS Zorza Ślesin - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Orion Dziewierzewo - Zorza Ślesin
Zieloni Zalesie - Skra Paterek
LZS Jadowniki - GLZS Sadki
Victoria Kołaczkowo - Iskra Zamość - Rynarzewo
LZS Grochowiska Księże - Iskra Samoklęski Duże

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Zorza Ślesin 4:5 LZS Jadowniki
Iskra Samoklęski Duże 2:0 Zieloni Zalesie
Iskra Zamość - Rynarzewo 3:1 LZS Grochowiska Księże
GLZS Sadki 6:2 Victoria Kołaczkowo
Skra Paterek 0:1 Orion Dziewierzewo

Logowanie

Aktualności

Rusza NHLPN!

  • autor: McNoras, 2012-11-15 16:52

Pora rozbujać karuzelę...

Rusza kolejna edycja Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej! Czekają nas małe zmiany. Mianowicie - zlikwidowano III ligę. Od teraz rywalizacja będzie odbywać się w dwóch ligach, w których będą uczestniczyły 23 zespoły - 11 w I lidze i 12 w II.

Lista drużyn w I lidze:
1. Zorza Ślesin
2. Samorządowcy
3. Eurobac
4. Kol-Vis
5. Orzeł Mrocza
6. Ares
7. Czarni Piotruś
8. ZMC
9. Sparta Nakło
10. Akademia NSPS Mezar
11. Sąsiedzi

Terminarz rozgrywek


1 KOLEJKA godz. 18.11.2012r. - NIEDZIELA 
09:00 ZORZA ŚLESIN : SPARTA NAKŁO
09:30 EUROBC : ZMC
10:00 KOL-VIS : CZARNI PIOTRUŚ
10:30 AKADEMIA MEZAR : ARES
11:00 SPARTA NAKŁO : SAMORZĄDOWCY
11:30 ZMC : KOL-VIS
12:00 ARES : ORZEŁ MROCZA
12:30 CZARNI PIOTRUŚ : AKADEMIA MEZAR
13:00 KOL-VIS : SĄSIEDZI
13:30 ORZEŁ MROCZA : SAMORZĄDOWCY
14:00 SĄSIEDZI : CZARNI PIOTRUŚ
2 KOLEJKA godz. 25.11.2012r. - NIEDZIELA
09:00 ZORZA ŚLESIN : EUROBAC
09:30 AKADEMIA MEZAR : ZMC
10:00 KOL-VIS : ZORZA ŚLESIN
10:30 EUROBAC : SPARTA NAKŁO
11:00 ZMC : ORZEŁ MROCZA
11:30 SAMORZĄDOWCY : ARES
12:00 ORZEŁ MROCZA : CZARNI PIOTRUŚ
12:30 SPARTA NAKŁO : ARES
13:00 SĄSIEDZI : ORZEŁ MROCZA
13:30 CZARNI PIOTRUŚ : SAMORZĄDOWCY
14:00 SPARTA NAKŁO : SĄSIEDZI
3 KOLEJKA godz. 2.12.2012r - NIEDZIELA
09:00 EUROBAC : KOL-VIS
09:30 ZORZA ŚLESIN : AKADEMIA MEZAR
10:00 KOL-VIS : SPARTA NAKŁO
10:30 AKADEMIA MEZAR : EUROBAC
11:00 ORZEŁ MROCZA : ZORZA ŚLESIN
11:30 ARES : CZARNI PIOTRUŚ
12:00 SAMORZĄDOWCY : ZMC
12:30 SPARTA NAKŁO : CZARNI PIOTRUŚ
13:00 SĄSIEDZI : ZORZA ŚLESIN
13:30 ZMC : ARES
14:00 SAMORZĄDOWCY : SĄSIEDZI
4 KOLEJKA godz. 9.12.2012r - NIEDZIELA
09:00 ZORZA ŚLESIN : SAMORZĄDOWCY
09:30 EUROBC : ORZEŁ MROCZA
10:00 ARES : ZORZA ŚLESIN
10:30 ORZEŁ MROCZA : KOL-VIS
11:00 SAMORZĄDOWCY : EUROBAC
11:30 AKADEMIA MEZAR : SPARTA NAKŁO
12:00 CZARNI PIOTRUŚ : ZMC
12:30 KOL-VIS : AKADEMIA MEZAR
13:00 SĄSIEDZI : EUROBAC
13:30 SPARTA NAKŁO : ZMC
14:00 SĄSIEDZI : AKADEMIA MEZAR
5 KOLEJKA godz. 16.12.2012r - NIEDZIELA
09:00 ZORZA ŚLESIN : CZARNI PIOTRUŚ
09:30 ORZEŁ MROCZA : SPARTA NAKŁO
10:00 ZMC : ZORZA ŚLESIN
10:30 SĄSIEDZI : ARES
11:00 AKADEMIA MEZAR : ORZEŁ MROCZA
11:30 ZMC : SĄSIEDZI
12:00 CZARNI PIOTRUŚ : EUROBAC
12:30 ARES : KOL-VIS
13:00 SAMORZĄDOWCY : AKADEMIA MEZAR
13:30 EUROBC : ARES
14:00 KOL-VIS : SAMORZĄDOWCY
6 KOLEJKA godz. 6.01.2013r. - NIEDZIELA 
09:00 ZORZA ŚLESIN : SPARTA NAKŁO
09:30 EUROBAC : ZMC
10:00 KOL-VIS : CZARNI PIOTRUŚ
10:30 AKADEMIA MEZAR : ARES
11:00 SPARTA NAKŁO : SAMORZĄDOWCY
11:30 ZMC : KOL-VIS
12:00 ARES : ORZEŁ MROCZA
12:30 CZARNI PIOTRUŚ : AKADEMIA MEZAR
13:00 KOL-VIS : SĄSIEDZI
13:30 ORZEŁ MROCZA : SAMORZĄDOWCY
14:00 SĄSIEDZI : CZARNI PIOTRUŚ
7 KOLEJKA godz. 13.01.2013r. - NIEDZIELA
09:00 ZORZA ŚLESIN : EUROBAC
09:30 AKADEMIA MEZAR : ZMC
10:00 KOL-VIS : ZORZA ŚLESIN
10:30 EUROBAC : SPARTA NAKŁO
11:00 ZMC : ORZEŁ MROCZA
11:30 SAMORZĄDOWCY : ARES
12:00 ORZEŁ MROCZA : CZARNI PIOTRUŚ
12:30 SPARTA NAKŁO : ARES
13:00 SĄSIEDZI : ORZEŁ MROCZA
13:30 CZARNI PIOTRUŚ : SAMORZĄDOWCY
14:00 SPARTA NAKŁO : SĄSIEDZI
8 KOLEJKA godz. 20.01.2013r - NIEDZIELA
09:00 EUROBAC : KOL-VIS
09:30 ZORZA ŚLESIN : AKADEMIA MEZAR
10:00 KOL-VIS : SPARTA NAKŁO
10:30 AKADEMIA MEZAR : EUROBAC
11:00 ORZEŁ MROCZA : ZORZA ŚLESIN
11:30 ARES : CZARNI PIOTRUŚ
12:00 SAMORZĄDOWCY : ZMC
12:30 SPARTA NAKŁO : CZARNI PIOTRUŚ
13:00 SĄSIEDZI : ZORZA ŚLESIN
13:30 ZMC : ARES
14:00 SAMORZĄDOWCY : SĄSIEDZI
9 KOLEJKA godz. 27.01.2013r - NIEDZIELA
09:00 ZORZA ŚLESIN : SAMORZĄDOWCY
09:30 EUROBAC : ORZEŁ MROCZA
10:00 ARES : ZORZA ŚLESIN
10:30 ORZEŁ MROCZA : KOL-VIS
11:00 SAMORZĄDOWCY : EUROBAC
11:30 AKADEMIA MEZAR : SPARTA NAKŁO
12:00 CZARNI PIOTRUŚ : ZMC
12:30 KOL-VIS : AKADEMIA MEZAR
13:00 SĄSIEDZI : EUROBAC
13:30 SPARTA NAKŁO : ZMC
14:00 SĄSIEDZI : AKADEMIA MEZAR
10 KOLEJKA godz. 3.02.2013r - NIEDZIELA
09:00 ZORZA ŚLESIN : CZARNI PIOTRUŚ
09:30 ORZEŁ MROCZA : SPARTA NAKŁO
10:00 ZMC : ZORZA ŚLESIN
10:30 SĄSIEDZI : ARES
11:00 AKADEMIA MEZAR : ORZEŁ MROCZA
11:30 ZMC : SĄSIEDZI
12:00 CZARNI PIOTRUŚ : EUROBAC
12:30 ARES : KOL-VIS
13:00 SAMORZĄDOWCY : AKADEMIA MEZAR
13:30 EUROBC : ARES
14:00 KOL-VIS : SAMORZĄDOWCY

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1114]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Zorza ŚlesinLZS Jadowniki
Zorza Ślesin 4:5 LZS Jadowniki
2014-05-03, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najnowsza galeria

10 kolejka: Victoria Kołaczkowo - Zorza Ślesin (27.04.2014)
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 192, wczoraj: 42
ogółem: 369 568

statystyki szczegółowe